Deli

V iPROM-u iščemo več asistentov za oglaševanje na Googlu – pridružite se naši ekipi in soustvarjajte prihodnost digitalnega oglaševanja!

V iPROM-u iščemo asistente za oglaševanje na Googlu (SEM) - iPROM novice

Si seznanjen z orodji Google AdWords in njihovim delovanjem v vseh spletnih okoljih? Poznaš obnašanje uporabnikov v posamezni fazi nakupnega procesa? Slediš smernicam razvoja in upravljanja blagovnih znamk na spletu in imaš ideje, kako njihove rezultate še izboljšati?

Naša ekipa vztrajno raste! Tokrat vanjo vabimo posameznike z izraženim interesom za delo s kampanjami Google AdWords in z osnovnim poznavanjem spletne analitike. Če se pri tem spoznate tudi na ostale Google produkte in bi na tem področju svoje znanje radi intenzivno poglabljali, ste pravi za nas.

Nikar naj vas ne skrbi, če vseh naštetih zahtev še ne obvladujete. V iPROM-u najbolj cenimo željo po učenju in usvajanju novih veščin – pri tem svojim sodelavcem z znanjem, izkušnjami in dobrodejnimi nasveti nudimo 100-odstotno podporo.

Zahtevana znanja, sposobnosti in izkušnje:

 • Izkušnje z Google AdWords kampanjami
 • Poznavanje Google Analytics
 • Dobre komunikacijske sposobnosti v slovenskem in angleškem jeziku
 • Osnovno razumevanje digitalnih trendov
 • 100 % predanost spoštovanju rokov
 • Natančnost pri delu, odgovornost, predanost in organiziranost

Dodatne prednosti, ki pa niso obvezne:

 • Google certifikati (Google AdWords, Google Analytics IQ)
 • Poznavanje Google Tag Managerja in Search Console
 • Razumevanje hrvaškega in srbskega jezika
 • Izkušnje z Adobe Photoshop
 • Osnovno znanje programiranja (HTML/CSS in JS)
 • Znanje iz optimizacije spletnih strani (SEO)

Nudimo:

 • Delo za nedoločen čas s poskusno dobo šestih mesecev.
 • Prijetno in dinamično delovno okolje.
 • Sodelovanje z ekipo nadarjenih, inovativnih sodelavcev na področju oglaševanja, trženja in ustvarjanja novih poslovnih modelov v digitalnem okolju.
 • Dostop do edinstvenega znanja in informacij na področju digitalnega oglaševanja in trženja, vključno z najpopolnejšo bazo vedenjskih vzorcev na trgu.
 • Stimulativno plačilo.

Cenimo ambicioznost, proaktivnost, željo po učenju in povezovalen, ekipni duh. Prijave preko obrazca sprejemamo do ponedeljka, 19. septembra 2016.

Deli

Deli prispevek prek e-pošte

Vaše kontaktne podatke (ime, priimek in elektronski naslov) ter posredovani kontakt prejemnika (elektronski naslov) potrebujemo, da lahko na prejemnikov elektronski naslov posredujemo vaše sporočilo. Prejetih podatkov ne bomo uporabili za druge namene. Z vnosom vaših podatkov in podatkov prejemnika, izjavljate, da imate od prejemnika pridobljeno privolitev za posredovanje njegovega/njenega kontakta. V kolikor podatkov ne boste oddali, želenega sporočila ne bomo mogli posredovati. Več o vaših pravicah in varstvu osebnih podatkov izveste tukaj.